Гарантія

Діяльність інтернет-магазину «Blizzard» здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», ми забезпечуємо своєчасне виконання своїх зобов'язань.

Коли ви робите покупки в магазині Blizzard, ви можете бути впевнені, що всі ваші права дотримуються. Наш магазин керується у своїй роботі Цивільним кодексом України та іншим законодавством, що діє на момент придбання, і діє в рамках Закону України «Про захист прав споживачів».
На будь-який товар, який продається в магазині Blizzard, діє правило 14 днів, на протязі яких можна повернути товар.Повернення

Відповідно до статті 9 Закону про захист прав споживачів, покупець має право повернути або обміняти товар, який не підійшов йому з будь-якої причини протягом 14 днів після покупки.

Примітка! Тільки новий товар, який не був використаний і не має слідів використання, підлягає обміну / поверненню в цьому випадку.

Слід також зберегти:

- повну комплектацію;

- цілісність упаковки;

- етикетки товарів;

- товарний чек;

Повернення вимагатиме експертизи, щоб підтвердити, що товар не був у використанні і не втратив своїх споживчих якостей. Термін обстеження - до 7 днів.

Максимальні терміни повернення:

- огляд - 7 днів з дня отримання

- повернення коштів - через 7 днів після закінчення експертизи.

Товар відправляється на повернення або обмін за рахунок покупця.

Для повернення/обміну товару зв'яжіться з менеджером інтернет-магазину по телефону або відправте на електронну пошту з номером замовлення і контактними даними покупця.