Задать вопрос о продукте:

Ім'я: Електронної пошти: Телефон: Питання:
Задайте питання
Ваш вопрос отправлен. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Будь ласка, заповніть всі поля. Правильне повідомлення електронної пошти. Произошла ошибка. Повторите попытку позже.

Книга Diablo: Book of Lorath Діабло Книга Лората Тверда обкладинка (Eng)

ID#2965

Категорії: Книги

Теги: Diablo Книга Book Диабло Lorath Лората

Книга Diablo: Book of Lorath Діабло Книга Лората Тверда обкладинка (Eng) ID#2965
Купити в 1 клік x
Елемент:
Книга Diablo: Book of Lorath Діабло Книга Лората Тверда обкладинка (Eng)Книга Diablo: Book of Lorath Діабло Книга Лората Тверда обкладинка (Eng)
Прізвище / Фамилия
Ім"я / Имя
Телефон
Місто / Город
Емейл
№ відділення Нової пошти
Коментар до замовлення
Запитати про товар

Оригінальна назва: Diablo: Book of Lorath

Автор: Matthew J. Kirby
Дата виходу: 06.2023

Жанр: Дозвілля та Хобі
Палітурка: тверда

Мова англійська

Кількість сторінок: 176

Розміри: 26 см x 20 см
Вага: 0.6 кг

Дайте битися з пітьмою за допомогою цього всеосяжного, приголомшливо ілюстрованого артефакту, переданого Хорадримським орденом, і ключа до історії франшизи Diablo від Blizzard Entertainment.
Серед неспокійного зла Санктуарія лише хорадрими, стародавній орден героїв і вчених, мають знання, необхідні для того, щоб висвітлити людству шлях. У «Книзі Лората» ви приєднаєтеся до Лората Нара, одного з останніх згасаючих хорадримів, у подорожі наймогутнішими реліквіями Санктуарія та історіями, що стоять за ними. Лорат сподівається, що ця книга збереже його знання на всі часи... і передати його тим, хто успадкує боротьбу з Початковим Злом.

Цей захоплюючий компендіум з новими ілюстраціями, створений безпосередньо командою розробників Diablo® та відзначеним нагородами автором Метью Кірбі, демонструє артефакти, які часто були і можуть стати ключем до повороту долі світу.

Розмір: 26 × 20 см
Матеріал: бумага
Вага: 0.6 кг
палітурка: Твердий
Вік: 12+